22 Ayar Bilezik Fiyatları Nedir?

0
226 views

22 ayar bilezik modelleri en güzel ve geleneksel gelin takılarıdır. Gelinlere özel sunulan 22 ayar bilezik modelleri, her yıl değişen özgün tasarım ve detaylar ile daha fazla seçeneği de beraberinde getirmiştir. Artık gelin adayları düğün alışverişi esnasında yakınları ve akrabaları ile altın bilezik seçimi yaparken, kararsız anlar yaşamaktadırlar.

Bilindiği gibi takı modasında her yıl farklı desenlerde ve motiflerde takı setleri, bilezikler, yüzükler ve diğer aksesuarlar öne çıkmaktadır. 2015 yılının öne çıkan 22 ayar bilezik modellerinde ise; çarpıcı güzellikteki 22 ayar bilezikler gelinlerin bu takıları beğenerek almalarını sağlıyor. Hatta, düğün sonrasında da bayanlar bu bilezikleri çeşitli ortamlarda ve şık kıyafetleri ile kombin yapak kullanıyorlar.

22 ayar bilezik fiyatları, altın piyasasının günlük hareketine göre değişiklik göstermektedir. Gram bazında ele alınan 22 ayar altın bilezikler, şu günlerde satışı 89,10 TL ve alışı 88,40 TL civarlarında seyretmektedir. Altın piyasasında yaşanan son gelişmeler, 22 ayar bilezik gram fiyatını da etkilemektedir. Sizler de yatırım amacı ile 22 ayar bilezik sahibi olmak istiyorsanız, altın piyasasını güncel olarak takip ederken, altının düşüşe geçtiği vakitlerde yatırımınızı yapabilirsiniz. 22 ayar bilezik yatırımı genellikle uzun vadeli olarak yapıldığında bireylere kar sağlamaktadır. Yastık altı yatırımı olarak tabi edilen bu yol ile ilerleyen dönemlerde iyi bir geri dönüş sağlayabilir ve güzel karlar elde edebilirsiniz.

22-ayar-bilezik-fiyatlari-nedir-1 22-ayar-bilezik-fiyatlari-nedir-2 22-ayar-bilezik-fiyatlari-nedir-3 22-ayar-bilezik-fiyatlari-nedir-4

Beğenin Veya Paylaşın!

CEVAP VER