Tuğralı Kelepçe Hasır Altın Bilezik

0
209 views

Simgelerin ve sembollerin insanlar için yeri ve anlamı oldukça büyüktür. Hatta birçok kişi mail adresi alırken bile ilginç isimler simgeler ve sembollerden yararlanmaktadır. Bir simge veya sembol ile aslında anlatılmak istenilen o kadar çok şey anlatılır ki birden fazla kelime kullanmaya gerek bile kalmaz.

Tuğralı Kelepçe Hasır Altın Bilezik

Kıyafetlerde ve takılarda da anlamlı simgeler ve semboller fazlalıkla kullanılır. Kişiler için anlam ifade eden ve üzerlerinde taşıdıkları ayrı bir değer ortaya bu sayede çıkmış olur. Takı ve kıyafet özellikle kadınlar için çok büyük önem taşır. Giyimleri kuşamları üzerlerindeki tüm ayrıntıları ile birlikte tamen kendi tarzlarını yansıtıyor olması için özen gösterirler.

Kıyafetlerin önemini hemen herkes biliyor zaten. Aynı önemde giyimlerini destekleyen takılar da kadınların dikkatle inceledikleri bir diğer husus olarak göze çarpmaktadır. Takıların üzerindeki ayrıntılarda bu bakımdan oldukça önemlidir. Tuğra işlenmiş hasır bir altın bilezik hem hasır şekliyle otantik bir yapı yansıtırken hem de üzerindeki tuğra sembolü ile üzerine Osmanlı hatırası olan bir manevi hava alarak eşsiz bir yapı ortaya çıkarır.

Beğenin Veya Paylaşın!

CEVAP VER