Bebek Ayağı Desenli Kolye

0
20 views

Yüzlerce takı ya da kolye modeli arasından her baktığınızda içinizi ısıtacak en masum kolyeler bebek ayağı desenli kolyeler. Belki de en çok anneler ya da anne olmaya aday bireyler için,  kimsenin anlayamayacağı çok özel anlamlara sahip bu minimal tasarımlı bebek ayağı desenli kolyeler.

Bebek Ayağı Desenli Kolye Modelleri

Bebek ayağı desenli kolyeleri kendi isteğinize göre tasarlayabilirsiniz örneğin bebek ayaklarının kenarına çocuğunuzun doğum tarihini yazdırarak sizin için daha özel bir hale getirebilirsiniz ya da kenarlara eşinizin ve çocuğunuzun adını yazdırarak çok daha anlamlı ve farklı bir aksesuara sahip olmuş olursunuz.

Bebek ayağı desenli kolyelerde yapacağınız altın ya da gümüş rengi seçimleri, nazar boncuklu bebek ayağı desenli kolyeler, ayak deseni üzerine işlenmiş taşlı bebek ayağı desenli kolyeler sizlere karar vermeniz için bir tek modeli birçok farklı şekillerde sunuyor. Bir ömür boyu bebeğinizi ve onun küçüklük hallerini hatırlamak istiyorsanız bu kolye gelecekte her baktığınızda size o yılları hatırlatan tatlı bir hatıra olarak kalacak.

Beğenin Veya Paylaşın!

CEVAP VER