Gelinlik ve Broş Kombinleri

0
64 views

Gelinlik modelleri her ne kadar dikkat çekici özelliklerde ve tüm davetlilerin size imrenerek bakmasını sağlayan yapılarda olsa bile onları tamamlayan bazı aksesuarların kattığı hoşluk da küçümsenecek kadar az değildir. Bu yüzden de gelinlikleriniz ile kombin yapabileceğiniz aksesuarlardan kaçmamanız gerekmektedir. Gelinlik ile yapılan broş kombinleri son zamanlarda daha fazla konuşulmakta ve kullanılmaktadır.

Gelinlik ve Broş Kombinleri Nelerdir?

  • Gelin Saçı ve Broş Kombini; Broşlar sadece kıyafete ya da gelinliğe uygulanmazlar. Özenli bir şekilde yapılan gelin saçı modellerinde de broşlar tercih edilebilmektedir. Hatta çoğu bayan kuaförü topu tutturmak için bir toka gibi broş tercih eder.
  • Gelin Kuşağı ve Broş Kombini; Gelin saçında broş modellerini kullanmak istemeyen kişiler gelin kuşağında bu tercihi yapabilirler. Gelin kuşağında kullanılması belinizi daha ince gösterecek ve sizi hoş tutacaktır.
  • Gelin Çiçeği ve Broş Kombini; Son yıllarda kendi gelinliğinde ya da saçında broşları demode bulan bayanların gelin çiçeğinde broş tercih ettiklerini görmekteyiz. Bu da hoş ve modern bir hava katmaktadır.
Beğenin Veya Paylaşın!

CEVAP VER