Nisan Ayının Doğum Taşı

0
39 views

Yapılan araştırmalar ve aynı zamanda da taş bilim uzmanları tarafından açıklanan çeşitli araştırma sonuçları neticesinde her aya özel bir taş kavramı ortaya çıkmıştır. Örneğin; Nisan ayı doğum taşı dediğimiz zaman aslında Nisan ayı içerisinde doğan kişilerin bu taşı tercih etmelerini ve onlara şans getireceğini söylemiş olmaktayız. Eğer siz de Nisan ayında doğduysanız ya da bu ayda doğan sevdiğiniz biri varsa; mutlaka yazımızı okuyun.

Nisan Ayının Doğum Taşı Nedir?

Yaklaşık 15 gün sonra Nisan ayına giriş yapacağız ve artık bahar kendisini iyi bir şekilde hissettirmeye başlayacak. Siz de bu hissiyatı taşlarla yorumlamak isteyenler arasındaysanız ve özellikle de 1 Nisan ile 30 Nisan arasında doğduğunuzu biliyorsanız; elmaslarınızı hazırlamanız büyük önem  taşıyor.

Yapılan araştırmalar neticesinde Nisan  ayı döneminde doğduysanız; mutlaka elmas satın almanız gerekiyor. Genellikle renksiz görünüme sahip olsa bile; pembe ve farklı renklerde dahi karşımıza çıkabilen elmas modelleri gelecek ayı simgeleyen dönemlerdendir. Bu yüzden mutlaka elmasınızı yanınızdan eksik etmemeniz taş uzmanları tarafından öneriliyor.

Beğenin Veya Paylaşın!

CEVAP VER