Pırlantaların Yüzük Modellerinde Dizaynı

0
40 views

Pırlanta deyince çok geniş bir yelpazeden söz etsek bile; birçok bayanın ve hatta erkeğin bile aklına tektaş yüzük modelleri gelmektedir. Çoğu zaman pırlanta deyince tektaşlar bile anlaşılmaktadır. Takı sektörünü çok iyi bilmeyen ve taşlar hakkında çok fazla bilgi edinmeyen insanlar da pırlantanın sadece bu yüzüklerden ibaret olduklarını düşünmektedirler. O nedenle de pırlanta yüzük modellerinde ortaya çıkan dizaynlar hakkında bilgi edindik.

Pırlantaların Yüzük Modellerinde Dizaynı Nasıl Olur?

  • Pırlanta yüzük modellerinde aklınıza gelebilecek ve adını daha önce hiç duymadığınız bile modeller öne gelmektedir. Bu yüzden de yazımızda yer alan modelleri inceleyerek kendinize en uygun olan modeli tercih edip diğer pırlanta yüzük kullanan bayanlar arasından sıyrılıp farkınızı ortaya koyabilirsiniz.
  • Özellikle son zamanlarda daha çok öne çıkan ve genç kızların evlenirken bile tercih etmek istedikleri modeller arasında; prenses kesim pırlanta yüzükleri bulunmaktadır.
  • Prenses kesimler dikdörtgen şekline benzeyen yapıları ve etrafına dizilen taşlarla dikkatleri toplayan, herkesin ilk beğendiği modeller arasında yer alıyor.
Beğenin Veya Paylaşın!

CEVAP VER